Logo velké

ceny

Ceny


Veškeré ceny vycházejí z pevně dané hodinové sazby 1 hodinu odborné práce. Tato sazba je stanovena na:

500 Kč/hod bez DPH

Cena je stejná pro všechny druhy školení i zakázkových prací. Neděláme tedy rozdíl mezi základním kurzem a kurzem pokročilým.

Jak je omezen počet účastníků kurzu
a jak se k tomu váže cena?

Počet účastníků školení není nijak omezen, záleží na kapacitě prostoru u zákazníka a na počtu PC, jež jsou k dispozici. Sazba za hodinu práce lektora je stále stejná tedy 500 Kč/hod. Optimální počet účastníků kurzu je však 5 až 6. V takovém případě je školení nejefektivnější a o to přeci jde!

Pro 1 až 6 účastníků školení jsme schopni zajistit mobilní učebnu, která se pohodlně rozloží v téměř jakékoliv zasedací místnosti. K dispozici bude i projektor pro lektora. Ceny za pronájem takové učebny níže.

V případě většího počtu účastníků max. 12 rezervujeme externí učebnu, kde pronájem činí cca 6.000 Kč/den.

Výukové materiály – příručky

Je možné objednat příručky z nabídky různých vydavatelství. Cena vychází z aktuálního ceníku. Většinou do 300 Kč/příručka. Vždy záleží na individuální dohodě. Podle sestavy kurzu se Vám vždy doporučíme tu nejvhodnější.

Mobilní učebna – ceny pronájmu

Ke každému školení je možno objednat pronájem mobilní učebny 1 až 6 notebooků a dataprojektor.

Notebook – 350 Kč/den

Dataprojektor – 500 Kč/den

Doprava k zákazníkovi

Doprava po Praze a Liberci je zdarma. Doprava do ostatních míst ČR je účtována dojezdovou sazbou 6 Kč/km.

Vzorový výpočet školení

Jako vzor je použit 2 denní kurz MS Excel, pokročilé dovednosti. U zákazníka je k dispozici zasedací místnost, ale účastníci nemají vlastní notebooky, tak je využita naše mobilní učebna. Časová náročnost kurzu je 12 hodin, které budou rozloženy do 2 dnů. Přihlášeno je 6 účastníků.

Výpočet:

12 hod x 500 Kč/hod za lektora = 6.000 Kč

6 účastníků x 350 Kč/notebook a den x 2 dny = 4.200 Kč

Pronájem projektoru 500 Kč/den x 2 dny = 1.000 Kč


Celkové náklady činí 11.200 Kč. Proškoleno bude 6 lidí, tedy cena na jednoho účastníka vyjde 1.860 Kč za kurz, 930 Kč na den školení a 155 Kč/hod.

Na takovémto školení si účastníci boudou moci osvojit velmi důležité návyky při práci s Excelem a své úkoly nyní budou řešit mnohem efektněji. Ušetří si tak do budoucna desítky až stovky hodin času. Jelikož školení proběhne mezi kolegy a ve známém prostředí, otevře se prostor pro zajímavé diskuze, které samy o sobě povedou k řešení mnoha pracovních záludností.

Možnosti slev!

Při dlouhodobé spolupráci nebo při větších jsme nakloněni dojednat individuální podmínky.


ChipTuning | SEO Rozcestník Copyright © 2009 Elaaos | www.officehelp.cz | +420 720 140 139   Logo malé